تهیه هولوگرام های تولیدی داخل کشور :

 

از جمله مزیتهای خرید هولوگرام از تولیدات داخل کشور علاوه بر حمایت از صنایع داخلی ، ایجاد اشتغال کارکنان ایرانی در عوض مشغول کردن کارکنان خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور، اختصاصا دارای مزیتهای ویژه نیز میباشند ؛ که به برخی از آنها اشاره میگردد.

هولوگرام معمولا به عنوان برچسب های اطمینان بر روی محصولات و اوراق استفاده میگردد که اصل بودن و یا متمایز کردن کالا و یا اوراقی را از دیگر کالا ها و یا اوراق نشان میدهد. هم اینک اکثر هولوگرام های وارداتی از کشور چین و یا هند تامین میگردند که علاوه بر زمان زیادی که تهیه و ارسال آن میگیرد، در اکثر موارد دارای کیفیت بسیار پایین میباشد که تصحیح و یا تعویض آن و یا حتی در موارد فوری چاپ مجدد آن مجددا زمان طولانی را در بر میگیرد و احتمال زیان سفارش دهنده به دلیل فوت وقت بسیار میباشد. همچنین به دلیل باقی ماندن مستر و کلیشه و طرح اصلی در این کشورها امکان سوء استفاده و جعل آن با همان مشخصات ساخته شده بسیار می باشد که همگان از وضعیت تقلب و جعل در زمینه های مختلف در کشور های یاد شده آگاه هستیم که باعث ضررهای هنگفت به صاحبان صنایع و تجار در کشورهای مختلف گردیده است.

در این زمینه شرکت خانه چاپ چکاوک مفتخر است با استفاده از متخصصان نخبه اقدام به راه اندازی پیشرفته ترین خط تولید هولوگرام در ایرن نموده است که تمامی مراحل تولید از ابتدا که شامل ساخت کلیشه تولید و یا به اصطلاح مستر که مغز اصلی تولید میباشد تا فرایند چاپ و تکمیل بر چسب همه توسط متخصصان توانمند ایرانی صورت میگیرد که به دلیل تولید صد در صد در داخل کشور زمان تولید به کوتاهترین زمان ممکن تقلیل پیدا کرده است که معموالا بین 3 تا 7 روز محصول آماده تحویل میباشد.

در اینجا لازم به تاکید مجدد میباشد که کلیشه اصلی که مغزاصلی هولوگرام میباشد و تمام آنچه در انتها بر روی هولوگرام مشاهده میشود ، نشات گرفته از کلیشه اصلی میباشد که شامل تکنولوژی بسیار پیشرفته و پیچیده ای است که هر چه افکتها و آیتمهای بکار برده شده در آن بیشتر و کم نظیر تر باشد دارای تکنولوژی بسیار پیشرفته تر و پیچیده تری میباشد. برای اطلاعات بیشتر به بخش افکتهای امنیتی هولوگرام مراجعه شود.

شرکت خانه چاپ چکاوک هم اینک تنها مجموعه در خاور میانه و به واسطه تلاش جوانان متخصص این کشور جزو معدود کشورهایی در دنیا میباشد که موفق به دستیابی به این سطح از تکنولوژی گردیده است.

 

 

استفاده از المان های پیشرفته تر :

 

ماهیت هولوگرام خاصیت ضد جعل آن میباشد بنا براین هرچه المان های بکار رفته در آن پیچیده تر باشد جعل آن در هر جایی از دنیا سخت تر و یا غیر ممکن تر خواهد بود پس هنگام خرید هولوگرام به ترکیب ایتمهایی که در هولوگرام به کار میرود توجه کنید و اگر مورد استفاده هولوگرام برای شما دارای اهمیت میباشد تنها به داشتن یک هولوگرام تجاری ساده اکتفا نکنید .

برای اطلاعات بیشتر به بخش افکتهای امنیتی هولوگرام مراجعه شود.

در حال حاظر متخصصان شرکت در قسمت تحقیقات در حال ابداع ترکیبی از افکتهای کاملا نو و ابداعی میباشند.

 

  • سطح زیرین مورد استفاده جهت هولوگرام :

به سطح زیرینی که هولوگرام را می خواهید بر روی آن بچسبانید توجه کنید؛ یکی از خواص هولوگرام عدم امکان جابجایی آن میباشد که هنگام دستکاری، هولوگرام به انواع مختلف تخریب شده و یا اثری را در سطح مورد نظر میگذارد، در این زمینه به بخش انواع هولوگرام مراجعه شود، در همین باب جهت حصول بهترین نتیجه باید نوع هولوگرام متناسب با سطح زیرین را انتخاب کرد. مثلا زمانی که میخواهید در جعبه ای را به وسیله برچسب هولوگرام پلمپ کنید باید به جنس جعبه (از نظر شدت چسبندگی هولوگرام به آن) ، اندازه هولوگرام ؛که با توجه به فضای خالی بین درب جعبه و بدنه اصلی، سایز مناسب انتخاب گردد که هولوگرام کاملا درب را پلمپ کند. و یا در مورد استفاده در اوراق، تصمیم گیری در مورد استفاده از هولوگرام سرد یا گرم حائز اهمیت میباشد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

  • سهولت استفاده از هولوگرام :

 

اگر از هولوگرام گرم استفاده میکنید و با توجه به اوراق مورد استفاده باید از دستگاه متناسب آن نیز بهره گیرید و یا اگر از بر چسب های هولوگرام استفاده میکنید برای سهولت میتوانید به صورت رول و یا به صورت برگ (که معمول ترین حالت میباشد) استفاده کنید. کاغذ زیرین هولوگرام نیز نقش مهمی را جهت سهولت استفاده از هولوگرام ایفا میکند که معمولا کاغذهای با گرماژ پایین، کندن و استفاده از بر چسبهای هولوگرام را راحت تر میکند.

این شرکت با استفاده از مرغوب ترین کاغذ گلاسین زیرین 62 گرم چسباندن هولوگرام ها را برای شما راحت مینماید.

Paper