شرکت خانه چاپ چکاوک یکی از بزرگترین تولید کننده های چاپ امنیتی و هولوگرام در کشور حضوری تاثیر گذار در بازارهای بین المللی را تجربه می کند.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، محمد دلیری مدیرعامل شرکت دراین باره گفت: طی دو روز برگزاری نمایشگاه مذاکراتی با نمایندگان چند شرکت معتبر شرق آسیا در ارتباط با صادرات کلیشه های هولوگرامکه با تکنولوژهای بسیار پیشرفته در کشور تولید می شود مذاکرات مفیدی داشتیم.

دلیری افزود: این شرکت ها که از کشورهای آسیا شرق هستند پیشتر این نوع از کلیشه های خاص را از اروپا تهیه می کردند، اما اکنون با توجه کیفیت وقیمت فرصت بسیار مناسبی برای صادرات مهیا شده است.

مدیرعامل خانه چاپ چکاوک گفت: طبق مذاکرات انجام شده بلافاصله پس از اتمام نمایشگاه نمونه های اولیه جهت تست ارسال خواهد شد.

 وی افزود: در حال حاضر دو شرکت اماراتی درخواست نمایندگی محصولات آذر هولوگرام را داشتند که این در خواست پس از نمایشگاه توسط هیات مدیره شرکت بررسی خواهد شد.

خانه چاپ چکاوک یکی از برترین تولید کنندگان بخش چاپ امنیتی کشور است که به همراه پاویون ملی صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران در دوازدهمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی حضور دارد.

11130221_764243313681606_4240646794908557688_n